Regulamin konkursu odkryj tajemnice Słowińskiego Parku Narodowego

(uwaga: zmiana zapisów regulaminu)

REGULAMIN KONKURSU INTERNETOWEGO

pn. „Odkryj tajemnice Słowińskiego Parku Narodowego”

 

 1. 1.Organizatorem Konkursu jest Słowiński Park Narodowy z siedzibą w Smołdzinie, ul. Bohaterów Warszawy 1A, tel. 59 8117204, fax 59 8117509. Koordynatorem Konkursu jest Dział Edukacji SPN.
 2. 2.Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich użytkowników strony internetowej Słowińskiego Parku Narodowego www.slowinskipn.pl.
 3. 3.W konkursie mogą wziąć udział osoby zarówno pełnoletnie, jak i niepełnoletnie.

W przypadku osób niepełnoletnich udział jest możliwy za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

 1. 4.Zadaniem uczestników Konkursu jest wpisanie rozwiązania3 zagadek fotograficznych w następującym układzie:
  1. 1.FOTOGRAFIA-FLORA - polska nazwa gatunku, łacińska nazwa gatunku,
  2. 2.FOTOGRAFIA-FAUNA - polska nazwa gatunku, łacińska nazwa gatunku,
  3. 3.FOTOGRAFIA-SIEDLISKO/OBIEKT ANTROPOGENICZNY - nazwa siedliska lub obiektu,

z podaniem imienia i nazwiska uczestnika, a następnie przesłanie go na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

 1. 5.Konkurs odbywa się w cyklu miesięcznym. Termin nadsyłania rozwiązania z każdego cyklu upływa w ostatnim dniu miesiąca o godzinie 22.00.
 2. 6.Wyniki konkursu z każdego cyklu będą publikowane na www.slowinskipn.pl/konkurs w ciągu tygodnia po jego zakończeniu.
 3. 7.Zwycięzcy (3 osoby) będą wyłaniani spośród wszystkich uczestników każdego cyklu poprzez losowanie przez Komisję Konkursową, której skład stanowić będą pracownicy Działu Edukacji SPN.
 4. 8.Nagrodami będą znaczki z logo Słowińskiego Parku Narodowego, zakładki, foldery, mapy itp., które zostaną wysłane Pocztą Polską na adres podany przez Zwycięzców po wcześniejszym, emailowym kontakcie ze strony Parku.
 5. 9.Zgłoszenie udziału w konkursie poprzez podanie rozwiązań zagadek fotograficznych jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Każdy uczestnik może wysłać tylko 1 zgłoszenie w cyklu. Przesłanie e-mailem do SPN rozwiązań jest równoznaczne
  z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez Organizatora, które zostaną wykorzystane jedynie na potrzeby Konkursu (zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2015 r., poz. 2135).

 

 

 

 

 

 

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..