"Przyrodnicza układanka"

"W latach 2007-2008 roku Zespół ds. Edukacji zrealizował projekt edukacyjny współfinansowany przez NFOŚ i GW w Warszawie. Efektem działania SPN było wykonanie zaplecza edukacyjnego przy obiektach muzealnych w Smołdzinie, Rowach i Rąbce. Zaplecze, będące w istocie trzema małymi ścieżkami edukacyjnymi, prezentuje przyrodę Parku, a także uwrażliwia na otaczające piękno natury i wskazuje na konieczność jej ochrony. Wspólna zabawa wykorzystująca różne zmysły umożliwia integrację zespołów, a także rozwija wiele zainteresowań i umiejętności. Samodzielną realizację programu edukacyjnego ułatwią nauczycielom przygotowane przewodniki oraz ulotki z propozycjami gier dydaktycznych. (wydawnictwa).
Przebywanie grupy uczniów na zapleczu dozwolone jest wyłącznie pod opieką nauczyciela lub opiekuna.
Zachęcamy do zajęć prowadzonych przez pracownika Parku, po wcześniejszej rezerwacji terminu i godziny. Opłata jak za usługi przewodnickie w Muzeum. (cennik)"


Udostępnianie wyłącznie dla uczestników zajęć dydaktycznych:


 1. Dla grup edukacyjnych realizujących zajęcia z pracownikiem Parku w godzinach pracy pracownika Działu Edukacji Parku


 2. Dla grup samodzielnie realizujących zajęcia edukacyjne zgodnie z wnioskiem i programem zajęć (na podstawie pisemnego zezwolenia) od 1 maja do 30 września – codziennie w godz. 9.00 – 17.00.

 

 

 


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..