Mapy

Mapa turystyczna
Mapa zawiera informacje o położeniu obiektów infrastruktury turystycznej, dróg, miejscowości oraz szlaków turystycznych.

Mapa łowisk

Mapa zawiera informacje o położeniu łowisk.


Mapa ścieżek przyrodniczych

Poglądowa mapa pieciu ścieżek przyrodniczych o charakterze fitosocjologicznym, ekologiczno-kulturowym i ornitologicznym.


Mapa administracyjna Słowińskiego Parku Narodowego. Przedstawiono na niej obszar od granicy Słowińskiego Parku Narodowego na Morzu Bałtyckim na północy po miejscowości Żoruchowo i Szczypkowice na południu oraz od miejscowości Rowy i Objazda na zachodzie po Łebę i Wicko na wschodzie. Na mapie różową linią zaznaczono granice powiatów oraz gmin. Sygnaturami o różnej wielkości i kształcie zaznaczono miejscowości w podziale na cztery kategorie według liczby mieszkańców. Liniami o różnej grubości i kolorze zaznaczono drogi wojewódzkie, powiatowe oraz gminne. Uwzględniono również jeziora oraz cieki. Granice parku narodowego zaznaczono zieloną, pogrubioną linią. Dla obszaru w granicach parku przedstawiono dokładne ukształtowanie terenu w odcieniach szarości. Mapę opracowano w skali jeden do stu dwudziestu pięciu tysięcy.Mapa administracyjna Słowińskiego Parku Narodowego (2.12MB)

Mapa prezentuje podział administracyjny dla obszaru Słowińskiego Parku Narodowego oraz jego najbliższych okolic.


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..