Koordynator dostępności


Koordynator dostępności odpowiada za wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Słowiński Park Narodowy oraz monitorowanie zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Ponadto koordynator sporządza plan działania na rzecz poprawy zapewniania dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w Parku.

Zadania Koordynatora dostępności:
1.wsparcie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług świadczonych przez Słowiński Park Narodowy,
2.utworzenie i wdrożenie planu działania na rzecz poprawy dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z minimalnymi wymaganiami służącymi zapewnieniu dostępności, określonymi w art. 6 ustawy z dn. 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. 2019, poz. 1696 z późn. zm.)
3. monitorowanie działalności Słowińskiego Parku Narodowego w zakresie zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

Kontakt
Koordynatorami do spraw dostępności w Słowińskim Parku Narodowym są :
• Beata Sobocka – główny specjalista ds. edukacji  tel. 505 028 861,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
 
• Kornelia Marciniak – kierownik działu administracji, tel.  729 228 516,  
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Podstawa Prawna
Ustawa z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz.U. 2019 poz. 1696 z późn. zm.)
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20190001696

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..