konkurs "Odkryj tajemnice Słowińskiego Parku Narodowego"

KONKURS INTERNETOWY

pn. „Odkryj tajemnice Słowińskiego Parku Narodowego”


Zapraszamy do udziału w comiesięcznym, internetowym konkursie na rozpoznawanie gatunków roślin i zwierząt, a także siedlisk lub antropogenicznych obiektów występujących na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich użytkowników strony internetowej Słowińskiego Parku Narodowego.

Poniżej przedstawiono zdjęcia ukazujące: 1 przedstawiciela flory, 1 przedstawiciela fauny i 1 siedlisko/antropogeniczny obiekt, które należy rozpoznać, a następnie wpisać prawidłowe odpowiedzi-rozwiązania do zamieszczonego w poniższym linku interaktywnego formularza, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Podpowiedzi znajdują się na www.slowinskipn.pl.

CYKL 5

FLORA FAUNA SIEDLISKO/OBIEKT
FLORA FAUNA SIEDLISKO/OBIEKT


Konkurs odbywa się w cyklu miesięcznym. Termin nadsyłania rozwiązania z każdego cyklu upływa w ostatnim dniu miesiąca o godzinie 22.00. Wyniki konkursu z każdego cyklu będą publikowane pod linkiem: wyniki konkursu w ciągu tygodnia po jego zakończeniu.

Nagrodami będą znaczki z logo Słowińskiego Parku Narodowego, zakładki, foldery, mapy itp., które zostaną wysłane Pocztą Polską. Przesłanie formularza z niekompletnymi danymi osobowymi uniemożliwi Zwycięzcom otrzymanie nagrody. Zwycięzcy (3 osoby) będą wyłaniani spośród wszystkich uczestników każdego cyklu poprzez losowanie przez Komisję Konkursową.


[regulamin konkursu]

[wyniki konkursu]

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..