Konkurs o Morzu BałtyckimW dniu 10 maja 2019 roku w budynku dawnego Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie został przeprowadzony II etap Konkursu organizowanego przez Słowiński Park Narodowy w ramach obchodów Dnia Ochrony Morza Bałtyckiego.
Etap pierwszy miał miejsce na terenie szkół podstawowych i gimnazjów, podczas którego nauczyciele na podstawie testów przygotowanych przez SPN wyłonili zwycięzców w swojej szkole.
W II etapie ww. Konkursu wzięło udział 8 uczniów ze Szkół Podstawowych kl. V-VII i 7 uczniów z kl. VIII SP i kl. III Gimnazjum, placówek oświatowych objętych programem edukacji Słowińskiego Parku Narodowego.
Wyłoniono następujących laureatów:
KATEGORIA Szkoła Podstawowa kl. V-VII:
1.    miejsce – Bolesława Butko, ZSP Żelkowo
2.    miejsce – Magdalena Grzeszczuk, SP Stowięcino
3.    miejsce – Martyna Cichewicz, ZSP Smołdzino

KATEGORIA Szkoła Podstawowa kl. VIII i Gimnazjum kl. III:
1.    miejsce – Malwina Król, SP Stowięcino
2.    miejsce – Zuzanna Mazur, ZSP Żelkowo
3.    miejsce – Wojciech Piasecki, SP Łeba.

Bardzo dziękujemy za udział uczestnikom I i II etapu Konkursu. Gratulujemy laureatom, a także  nauczycielom, którzy zawsze wspierają SPN przy I etapie Konkursu na terenie szkół. Nagrodami w Konkursie był sprzęt sportowy i rekreacyjny wraz z popularną grą planszową.

4.    Data opracowania: 07.10.2019 r.
5.    Data publikacji: 08.10.2019 r.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..