Opłaty za wędkowanie oraz zasady obowiązujące w roku 2024

Opłaty za rok 2024 można dokonywać od dnia 20 grudnia 2023 r.
Opłaty za wędkowanie należy dokonać za pośrednictwem:

- serwisu internetowego www.wedkowaniespn.eparki.pl(zasady określa Regulamin sprzedaży licencji wędkarskich w Słowińskim Parku Narodowym) lub
- bezpośrednio w kasie Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie w godzinach: 8:00-15:00, od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy oraz wyjątkowych sytuacji).
Przed dokonaniem opłaty należy zapoznać się z aktualnymi zasadami połowu ryb które są opisane w regulaminach amatorskiego połowu ryb oraz cenniku. Powyższe regulaminy weszły w życie zarządzeniem nr 42/2023 Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego z dnia 19.12.2023 r. w sprawie amatorskiego połowu ryb w Słowińskim Parku Narodowym.

Wędkujący w roku 2024 zobowiązany jest do prowadzenia rejestru amatorskiego połowu ryb i złożenia dokumentu do siedziby Słowińskiego Parku Narodowego po zakończeniu obowiązywania zezwolenia. Niezłożenie rejestru do siedziby SPN może się wiązać z brakiem możliwości wykupieniem zezwolenia na kolejny okres.

Wszystkie aktualne zasady amatorskiego połowu ryb można znaleźć na stronie internetowej Słowińskiego Parku Narodowego pod adresem.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..