Opłaty za wędkowanie oraz zasady obowiązujące w roku 2023

Opłaty za wędkowanie należy dokonać za pośrednictwem:
- serwisu internetowego  www.wedkowaniespn.eparki.pl (zasady określa Regulamin sprzedaży licencji wędkarskich w Słowińskim Parku Narodowym) lub
- bezpośrednio w kasie Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie w godzinach: 8:00-15:00, od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy oraz wyjątkowych sytuacji).
Przed dokonaniem opłaty należy zapoznać się z aktualnymi zasadami połowu ryb które są opisane w regulaminach amatorskiego połowu ryb oraz cenniku (PDF, 287 KB). Powyższe regulaminy weszły w życie zarządzeniem nr 1/2023 Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego z dnia 04.01.2023 r. w sprawie amatorskiego połowu ryb w Słowińskim Parku Narodowym.
Wędkujący w roku 2023 zobowiązany jest do prowadzenia rejestru amatorskiego połowu ryb  i złożenia dokumentu do siedziby Słowińskiego Parku Narodowego po zakończeniu obowiązywania zezwolenia. Niezłożenie rejestru do siedziby SPN będzie się wiązać z brakiem możliwości wykupieniem zezwolenia na kolejny okres.
Wędkujący na łowisku musi posiadać rejestr z wpisaną datą wędkowania i w przypadku złowienia ryb bieżącego wypełniania rejestru. Posiadanie na bieżąco wypełnianego rejestru i aktualnej opłaty upoważnia do wędkowania w wodach SPN.
Wszystkie aktualne zasady amatorskiego połowu ryb można znaleźć na stronie internetowej Słowińskiego Parku Narodowego pod adresem.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..