Porozumienie o współpracy PSR w Gdańsku z SPN

Informujemy, że dnia 21.04.2022r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Rybackiej w Gdańsku, a Dyrektorem Słowińskiego Parku Narodowego. Porozumienie obejmujące współpracę obydwu instytucji na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Porozumienie podpisała Pani Komendant PSR p. Idalia Kłosowska oraz Dyrektor SPN p. Grzegorz Radwański.

Stronny Porozumienie zobowiązują się do podejmowania wspólnych przedsięwzięć polegających m. in. na wymianie informacji na temat miejsca i czasu prowadzonych odłowów i kontroli odławianych ryb, zwalczaniu przestępstw i wykroczeń przeciwko ochronie przyrody, podejmowaniu działań profilaktycznych i organizacji wspólnych patroli i innych uzgodnionych przedsięwzięć. Porozumienie zostało zawarte na czas nie określony w imię dbałości o stan i ochronę ekosystemów wodnych Słowińskiego Parku Narodowego.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..