Czasowy zakaz amatorskiego połowu ryb na odcinku rzeki Łupawy poniżej wypływu z jeziora Gardno do granicy Słowińskiego Parku Narodowego.

W związku z zarybieniem rzeki Łupawy rybami łososiowatymi oraz w nawiązaniu do punktu 18 „Regulaminu amatorskiego połowu ryb w śródlądowych wodach Słowińskiego Parku Narodowego” (załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 57/2020 Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego z dnia 17 grudnia 2020 roku w sprawie amatorskiego połowu ryb w Słowińskim Parku Narodowym) wprowadzony zostaje całkowity zakaz połowu ryb na odcinku rzeki Łupawy poniżej wypływu z jeziora Gardno do granicy Słowińskiego Parku Narodowego w miejscowości Rowy w terminie od dnia 4 maja do dnia 15 maja 2021 roku.

Zakaz wprowadzono zarządzeniem nr 23/2021 Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego zakazu amatorskiego połowu ryb w wodach SPN.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..