Czasowy zakaz amatorskiego połowu ryb na odcinku rzeki Łeby od wypływu z jeziora Łebsko do granicy Słowińskiego Parku Narodowego.

W związku z zarybieniem rzeki Łeby rybami łososiowatymi oraz w nawiązaniu do punktu 18 „Regulaminu amatorskiego połowu ryb w śródlądowych wodach Słowińskiego Parku Narodowego” (załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 57/2020 Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego z dnia 17 grudnia 2020 roku w sprawie amatorskiego połowu ryb w Słowińskim Parku Narodowym) wprowadzony zostaje całkowity zakaz połowu ryb na odcinku rzeki Łeby od wypływu z jeziora Łebsko do granicy Słowińskiego Parku Narodowego od dnia 27 kwietnia do dnia 15 maja 2021 roku.
Zakaz wprowadzono zarządzeniem nr 18/2021 Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego z dnia 20 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego zakazu amatorskiego połowu ryb w wodach SPN.
Jednocześnie informujemy, że czasowy zakaz amatorskiego połowu ryb na terenie Słowińskiego Parku Narodowego na rzece Łupawie w Rowach zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..