Jakie atrakcje i usługi są dostępne ?

Istnieje możliwość indywidualnego poruszania się po wszystkich szlakach turystycznych, ścieżkach edukacyjnych oraz plaży.


Korzystanie z parkingów
Od 1 maja do 30 września pobiera się opłaty za postój na parkingu w Rąbce i Czołpinie (tj. parking leśny oraz tzw. jednostka wojskowa) od momentu uruchomienia ich przez obsługę. Do tego czasu postój jest bezpłatny.


Infrastruktura
Bezpłatne punkty widokowe oraz obiekty przeznaczone do odpoczynku na szlakach są  udostępniane, jednak należy pamiętać, również podczas korzystania z tych obiektów, o środkach bezpieczeństwa wynikających z ogólnych obostrzeń i przepisów, tj. zachowanie odległości pomiędzy osobami, zasłanianie twarzy, jeżeli na świeżym powietrzu nie możesz utrzymać minimum 2-metrowego dystansu od innych, stosowanie środków dezynfekujących lub noszenie rękawiczek.
Wieże widokowe, w Rąbce koło parkingu oraz w Klukach przy pomoście są nieczynne do odwołania, ze względu na zły stan techniczny.


Sanitariaty
Na szlakach turystycznych ustawione zostały toalety przenośne.


Restauracje
Otwarcie punktów gastronomicznych uzależnione jest od dzierżawców.


Przewozy
Kursują przewozy okazjonalne z Łeby do Rąbki. Trasę z Rąbki do wydm można pokonać korzystając z przewozów wózkami wolnobieżnymi (typu meleks).


Rejsy statkiem
Żegluga pasażerska na jeziorze Łebsko nie funkcjonuje do momentu rozstrzygnięcia przetargu.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..