Wyniki konkursu plastycznego dla przedszkoli „PIĘKNO SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO”

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pt. „PIĘKNO SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO”, który tematem nawiązywał do Jubileuszu 50-lecia Słowińskiego Parku Narodowego. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom biorącym udział w konkursie, ich opiekunom i Dyrektorom, a Zwycięzcom konkursu gratulujemy!

Laureaci:

W kategorii wiekowej maluchy:

I miejsce - Kaja Sumorowska, Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce 

II miejsce - Miłosz Michalik, Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Pobłociu      

III miejsce - Antoni Gruszewski, Przedszkole Gminne w Charbrowie      

Wyróżniono - Paulina Cyran, Niepubliczne Przedszkole "Na Wydmie" w Ustce  

W kategorii wiekowej średniaki:

I miejsce - Kacper Kobus, ZSP w Smołdzinie         

II miejsce - Filip Murawski, Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce    

III miejsce - Alicja Kupicz, Przedszkole w Szczenurzy      

Wyróżniono - Aleksandra Makowska, ZSP w Smołdzinie 

W kategorii wiekowej starszaki:

I miejsce - Zuzanna Czechowska, ZSP w Smołdzinie         

II miejsce - Pola Krasińska, Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce     

III miejsce - Hanna Malek, Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce      

Wyróżniono - Eliza Stańczyk, Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce 

W kategorii wiekowej „0”:

I miejsce - Aleksandra Marusiak, Miejskie Przedszkole nr 3 w Ustce        

II miejsce - Patryk Kobyliński, ZSP w Smołdzinie 

III miejsce - Maria Pytlak, Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce       

Wyróżniono - Marcin Przytarski, ZSP w Smołdzinie          

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy za tak spektakularne zaangażowanie!!!

Załączniki, skany nagrodzonych prac (nr fotografii, opis fotografii):

1. I miejsce, kategoria wiekowa maluchy - Kaja Sumorowska       

2. II miejsce, kategoria wiekowa maluchy - Miłosz Michalik         

3. III miejsce, kategoria wiekowa maluchy - Antoni Gruszewski   

4. Wyróżnienie, kategoria wiekowa maluchy - Paulina Cyran        

5. I miejsce, kategoria wiekowa średniaki - Kacper Kobus

6. II miejsce, kategoria wiekowa średniaki - Filip Murawski          

7. III miejsce, kategoria wiekowa średniaki - Alicja Kupicz           

8. Wyróżnienie, kategoria wiekowa średniaki - Aleksandra Makowska

9. I miejsce, kategoria wiekowa starszaki - Zuzanna Czechowska 

10. II miejsce, kategoria wiekowa starszaki - Pola Krasińska         

11. III miejsce, kategoria wiekowa starszaki - Hanna Malek

12. Wyróżnienie, kategoria wiekowa starszaki - Eliza Stańczyk

13. I miejsce, kategoria wiekowa „0” - Aleksandra Marusiak

14. II miejsce, kategoria wiekowa „0” - Patryk Kobyliński

15. III miejsce, kategoria wiekowa „0” - Maria Pytlak

16. Wyróżnienie, kategoria wiekowa „0” - Marcin Przytarski

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..