Opłaty za wędkowanie obowiązujące w roku 2023 r.

Opłaty za wędkowanie należy dokonać za pośrednictwem:

- serwisu internetowego www.wedkowaniespn.eparki.pl (zasady określa Regulamin sprzedaży licencji wędkarskich w Słowińskim Parku Narodowym) lub
- bezpośrednio w kasie Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie w godzinach: 8:00-15:00, od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy oraz wyjątkowych sytuacji). Cennik (PDF, 285 KB)

Każdy wędkujący zobowiązany jest w czasie wędkowania do posiadania i okazania w przypadku kontroli karty wędkarskiej oraz dokumentu potwierdzającego dokonanie właściwej opłaty za wędkowanie w wysokości określonej w cenniku, a także w przypadku dokonania opłaty ulgowej dokumentów upoważniających do opłaty ulgowej. Wędkujący musi posiadać przy sobie rejestr amatorskiego połowu ryb zgodnie z pkt 19 regulaminu. Podczas wędkowania z łodzi wędkujący musi posiadać zarejestrowana łódź i kamizelkę ratunkową zgodnie z pkt 20 regulaminu.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..