Tak, Słowiński Park Narodowy jest otwarty.

Ze względu na nadal panujący w kraju stan epidemii i związanym z tym zagrożeniem rozprzestrzeniania się COVID-19, zwracamy uwagę odwiedzającym Park w celach turystycznych i rekreacyjnych na konieczność przestrzegania przepisów prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
W celu minimalizacji zagrożeń oraz z uwagi na bezpieczeństwo odwiedzających Słowiński Park Narodowy obowiązuje przede wszystkim:
- zachowanie odległości (przynajmniej 2 metry między osobami),
- zakrywanie nosa i ust w przestrzeni publicznej, oraz na wolnym powietrzu jeśli nie ma możliwości zachowania 2-metrowego dystansu od obcych osób (m.in. na parkingach, plażach i w miejscach, w których przebywają i poruszają się inne osoby).

Informujemy, że nie jesteśmy w stanie zapewnić stałej dezynfekcji całej udostępnianej infrastruktury, zatem zalecamy używanie materiałów ochrony osobistej, zapewnionych we własnym zakresie, takich jak rękawiczki oraz płyny odkażające, które mogą być przydatne podczas zwiedzania Parku i korzystania z udostępnianych obiektów.

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..