Artykuły

Konkurs plastyczny na wykonanie grafiki

Plakat Konkursu; Plakat konkursu z tęczowym tłem, na którym znajdują się informacje "Konkurs na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego dla Słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województwa pomorskiego. Grafika ma przedstawiać krajobraz lub szczegół krajobrazu, na prace czekamy do 30 listopada 2023 r. Więcej informacji wraz z regulaminem Konkursu i formularzem zgłoszenia na www.slowinskipn.pl. Organizator konkursu: Słowiński Park Narodowy." Logotyp Parku i Polskich Parków Narodowych.Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego przedstawiającej krajobraz lub szczegół krajobrazu naszego Parku.
Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku powyżej 18 lat.
Projekt grafiki musi zawierać hasło „Słowiński Park Narodowy”, musi być pracą indywidualną, oryginalną, nieskomplikowaną, ma przykuwać uwagę i wywoływać pozytywne skojarzenia związane z naszym Parkiem.
W Konkursie przewidziane są nagrody dla pierwszych trzech miejsc, w postaci sprzętu sportowo-rekreacyjnego.
Termin nadsyłania projektów grafik – do 29 lutego br.
Wszelkie niezbędne informacje w sprawie Konkursu znajdują się w załączonym Regulaminie. W celu wzięcia udziału w Konkursie należy przesłać zgłoszenie.
Załączniki:
1.    Regulamin {348KB}
2.    Formularz zgłoszenia {389KB}
3.    Formularz zgłoszenia {87KB}
4.    Plakat {414KB}

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..