Artykuły

Konkurs dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Plakat konkursu z tęczowym tłem, na którym znajdują się informacje "Konkurs na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego dla Słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województwa pomorskiego. Grafika ma przedstawiać krajobraz lub szczegół krajobrazu, na prace czekamy do 30 listopada 2023 r. Więcej informacji wraz z regulaminem Konkursu i formularzem zgłoszenia na www.slowinskipn.pl. Organizator konkursu: Słowiński Park Narodowy." Logotyp Parku i Polskich Parków Narodowych.Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego przedstawiającej krajobraz lub szczegół krajobrazu naszego Parku.
Konkurs przeznaczony jest dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku z województwa pomorskiego.
Projekt grafiki musi zawierać hasło „Słowiński Park Narodowy”, musi być pracą indywidualną, oryginalną, nieskomplikowaną, ma przykuwać uwagę i wywoływać pozytywne skojarzenia związane z naszym Parkiem.
W Konkursie przewidziane są nagrody dla pierwszych trzech miejsc, w postaci sprzętu sportowo-rekreacyjnego.
Termin nadsyłania projektów grafik - 30 listopada br.
Wszelkie niezbędne informacje w sprawie Konkursu znajdują się w załączonym Regulaminie. W celu wzięcia udziału w Konkursie należy przesłać zgłoszenie.


Załączniki:
1.    Regulamin (347KB)
2.    Formularz zgłoszenia, wersja pdf (390KB)
3.    Formularz zgłoszenia, wersja rtf (89KB)
4.    Plakat (391KB)


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..