Artykuły

X Rodzinny Piknik Ekologiczny

Podczas X Rodzinnego Pikniku Ekologicznego przy Muzeum SPN w Czołpinie prawie jak zawsze świeciło słońce. W sobotę 12 sierpnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 miały miejsce gry, zabawy, warsztaty, różne aktywności, nie tylko przy stanowiskach Parku, ale przede wszystkim przy stanowiskach naszych Współorganizatorów, którymi byli: Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”, Nadleśnictwo Ustka, Nadleśnictwo Lębork i WWF. Dodatkowym wsparciem tego wydarzenia był PGK Słupsk, który przekazał gadżety dla Uczestników Pikniku.
Wielkim wsparciem dla nas była pomoc Wolontariuszek z II LO w Słupsku, które w ramach projektu społecznego „Fala Pomocy” kolejny raz sprawdziły się jako pomoc merytoryczna.
Podczas Pikniku odbywało się również wydarzenie dotyczące bezpieczeństwa na wodzie, a także pokaz sprzętu i wyposażenia Straży Parku.
Do udziału w Pikniku corocznie zapraszamy grupy rodzinne, ale też osoby indywidualne, ponieważ nasz Piknik jest dla każdego.


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..