Artykuły

28. Konkurs z okazji Dnia Ziemi

Kolaż z wycinków gazet i plasteliny przedstawiający liść i siedzącego na nim ślimaka.W tym roku obchody Dnia Ziemi przebiegały pod hasłem „Ziemia na krawędzi”, dlatego nasz doroczny konkurs „Dzień Ziemi w SPN” skupia się na zagrożeniach dla środowiska naturalnego.
Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych. Dwie pierwsze kategorie zostały zarezerwowane dla młodszych uczestników – uczniów lokalnych szkół.
Z trzecią propozycją tematu, oprócz młodzieży z powiatów słupskiego i lęborskiego mogą zmierzyć się wszyscy chętni – jest to kategoria ogólnopolska, adresowana do młodzieży powyżej 15 lat oraz osób dorosłych. Oczekujemy krótkich, 2-minutowych filmów realizowanych telefonem komórkowym, pokazujących jak prostymi wyborami można pomóc przyrodzie.
Wszelkie szczegóły i dokładne wymagania dla prac są dostępne poniżej artykułu wraz z formularzami zgłoszeń.
Prace konkursowe i zgłoszenia udziału w kategoriach klas 5-8 (zdjęcia) i powyżej 15 lat (film) należy przesłać na adres Słowińskiego Parku Narodowego wyłącznie w formie cyfrowej za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub przez adres mailowy jako link do dowolnego serwisu do przesyłania plików przez Internet, z którego organizator będzie mógł bezwarunkowo pobrać plik. Prace plastyczne najmłodszych uczestników (klasy 0-4) mogą być przekazane bądź bezpośrednio do sekretariatu SPN bądź w postaci skanu lub zdjęcia pracy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .
Wszystkie prace należy dostarczyć do Słowińskiego Parku Narodowego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 maja 2023 r. (poniedziałek) do godz. 15:00.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają nagrody w postaci sprzętu rekreacyjno-turystycznego (uczniowie klas 0-4), bądź kart podarunkowych na zakup takiego sprzętu.

Załączniki:
1.Regulamin klasy 0 – 4
2.Regulamin klasy 5 – 8
3.Regulamin dla osób powyżej 15 lat
4.Formularz zgłoszenia dla uczestników do 18 lat
5.Formularz zgłoszenia dla dorosłych
6.Opisy gatunków zwierząt dla uczniów klas 0-4

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..