Artykuły

Ferie z przyrodą 2023 r.

Już dzisiaj zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia pt. „Ferie z przyrodą”. Spośród siedmiu spotkań, dwa będą tematyczne: „Prawie wszystko o rybach” w świetlicy w Klukach (wtorek, 17 stycznia) oraz „Zimowe Ptakolicznie” – spacer ornitologiczny w Smołdzińskim Lesie (piątek, 27 stycznia). Pozostałe spotkania z edukatorami Słowińskiego Parku Narodowego nastawione będą na warsztaty, eksperymenty i zajęcia ciekawostkowe o zbiorczym tytule
„Z przyrodą za pan brat”. Postaramy się każdorazowo o nieco inny program, gdyby ktoś chciał nam towarzyszyć podczas wszystkich spotkań. Zapraszamy w godzinach 12:00 – 13:30. Wstęp wolny. Harmonogram spotkań:


Tablica szkolna oraz ręka z krędą zapisująca na niej tekst. Lewy górny róg to monochromatyczne logo Słowińskiego Parku Narodowego.
ablica szkolna oraz ręka z krędą zapisująca na niej program aktywności na ferie zimowe. Lewy górny róg to monochromatyczne logo Słowińskiego Parku Narodowego.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..