Artykuły

Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym

Praca plastyczna przedstawiajaca wiele meduz unoszacych się w morzu, pośród nich pływa człowiek. U góry obrazka widoczne dwie łódki.Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z gmin będących w otulinie SPN (gminy: Ustka, Smołdzino, Główczyce, Wicko, Łeba, Nowa Wieś Lęborska) do udziału w III konkursie plastycznym w ramach „Prezentacja roślin i zwierząt Muzeum SPN w Czołpinie”. Również w tym roku będziemy przedstawiać wybrane gatunki roślin lub zwierząt, które można obejrzeć i poznać zwiedzając ekspozycję Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.


Pracę dziecka oraz formularz zgłoszenia należy przysłać w formie skanu lub zdjęcia na specjalny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. podany w regulaminie konkursu. Na prace dzieci czekamy do 7 grudnia 2022r. (środa). Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 13 grudnia 2022r. (wtorek) na stronie internetowej Organizatora, tj. www.slowinskipn.pl oraz na stronie Muzeum SPN w Czołpinie poisslowinskipn.pl.
Rodzice/opiekunowie prawni autorów zwycięskich prac zostaną powiadomieni o zwycięstwie dziecka za pośrednictwem adresu e-mail, z którego Organizator otrzymał pracę do oceny Jury. Drogą mailową zostanie również ustalony sposób dostarczenia nagród dla zwycięzców.
Serdecznie zapraszamy!
Załączniki:
1.    Regulamin konkursu 3-4 latki, PDF,105KB
2.    Regulamin konkursu 5-6 latki, PDF,122KB
3.    Formularz zgłoszenia, PDF, 201KB

4.    Opis – chełbia modra, PDF, 220KB
5.    Opis – turbot, PDF, 385KB

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..