Artykuły

Konkurs na opracowanie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery

Plakat dotyczący konkursu na opracowanie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery, z logotypami i tekstem informującym dla kogo przeznaczony jest konkurs; w tle smugi kolorowych farb.Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konkursie na opracowanie/stworzenie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery.
Konkurs skierowany jest do studentów uczelni plastycznych i uczniów szkół plastycznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Związany jest z 45 rocznicą objęcia Słowińskiego Parku Narodowego Międzynarodowym Programem UNESCO „Człowiek i Biosfera” (Man and Biosphere – MAB) poprzez włączenie go do sieci Światowych Rezerwatów Biosfery.
Opracowany logotyp musi być oryginalny, nieskomplikowany, ma przykuwać uwagę i wywoływać pozytywne skojarzenia związane ze Słowińskim Parkiem Narodowym i jego otuliną, a przede wszystkim musi zawierać hasło „Słowiński Rezerwat Biosfery”. Te kryteria muszą się wpisać w różnorodność biologiczną, kulturowe aspekty obszaru Rezerwatu, zrównoważone relacje między ludźmi i biosferą.
W Konkursie przewidziane są dla laureatów trzech pierwszych miejsc atrakcyjne nagrody finansowe ufundowane przez Fundację PGE.
Termin nadsyłania projektów logotypu to dzień 15 listopada 2022 r.
Więcej informacji w Regulaminie Konkursu. Regulamin [PDF, 328kB]
Załączniki:

zal_1_formularz_zgloszenia[PDF; 389kB]

zal_2_zaswiadczenie [PDF, 432kB]

zal_3_oswiadczenie PDF; 265kB]
Plakat [jpg; 357kB]

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..