Artykuły

Zaproszenie do udziału w konkursie poetyckim

Szczyt gałązki drzewa z dwoma sercowatymi liśćmi. Na ziolonoburym tle tytuł konkursu "Serce drzewa" oraz napis informujący o terminie nadsyłania prac, możliwości wygrania cennych nagród oraz regulaminie konkursu dostępnym na stronie internetowej Roztoczańskiego Parku Narodowego.W imieniu Dyrekcji Roztoczańskiego Parku Narodowego serdecznie zapraszamy do udziału w IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Przyroda jaką znam” pt. „Serce drzewa”. 
W konkursie może brać udział młodzież szkolna i osoby dorosłe. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, młodzież ze szkół średnich i osoby dorosłe. Paca (wiersz) musi być zgodna z tematem konkursu i zawierać słowa związane z przyrodą, ukazując zmiany w środowisku, w różnym czasie i przestrzeni. Wiersze należy nadsyłać do dnia 10 października 2022r. na adres Roztoczańskiego Parku Narodowego. Obrady jury konkursu przewidziano na 14 października 2022r. Laureaci zostaną zaproszeni na oficjalne zakończenie wydarzenia, wręczenie nagród i prezentację wystawy pokonkursowej, które odbędzie się w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym RPN w Zwierzyńcu w dniu 20 października 2022r.
Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie Roztoczańskiego Parku Narodowego 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..