Artykuły

Zaproszenie na nieodpłatne warsztaty edukacyjne dla osób dorosłych o tematyce przyrodniczej w dniu 21.07.2021 r. w formie online

Słowiński Park Narodowy serdecznie zaprasza osoby dorosłe zamieszkujące obszar gmin, w obrębie których położone są obszary  Natura 2000: Ostoja Słowińska i Pobrzeże Słowińskie, na nieodpłatne warsztaty edukacyjne pt.: „Ochrona wybranych siedlisk i gatunków priorytetowych Ostoi Słowińskiej i Pobrzeża Słowińskiego”. Warsztaty zostaną przeprowadzone w formie online poprzez aplikację zoom dnia 21.07.2021 r. w godzinach 16:00-19:00.
Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów oraz dostarczenie formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) do siedziby Słowińskiego Parku Narodowego ul. Bohaterów Warszawy 1a, 76-214 Smołdzino lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Do pobrania:
1. Regulamin warsztatów (743KB)

2. Formularz zgłoszeniowy (516KB)

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..