Artykuły

Dzień Ziemi w SPN – 26. edycja konkursu literacko-plastycznego

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania do udziału w 26. edycji konkursu plastyczno-literackiego.
Jak zwykle odbywa się on w trzech kategoriach wiekowych. Dla każdej z nich przygotowaliśmy osobne tematy i regulaminy. Są one dostępne poniżej artykułu wraz z formularzami zgłoszeń oraz załącznikiem zawierającym opis trzech gatunków zwierząt dla najmłodszych uczestników konkursu.
Prace plastyczne w postaci zdjęcia lub skanu należy przesłać na adres Słowińskiego Parku Narodowego za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w terminie do 30 kwietnia 2021r.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają nagrody w postaci sprzętu rekreacyjno-turystycznego, który przekażemy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Praca Alicji Bloch wyróżniona w konkursie Dzień Ziemi w SPN w 2020r.Praca wykonana farbami plakatowymi, przedstawia fantastyczne zwierzę z pyskiem wilka, uszami zająca i grzywą lwa.


Załączniki:
1.Regulamin 26. Konkursu Dzień Ziemi w SPN klasy 0 – 4

2.Regulamin 26. konkursu Dzień Ziemi w SPN klasy 5 – 8
3.Regulamin 26. konkursu Dzień Ziemi w SPN dla osób powyżej 15 lat

4.Formularz zgłoszenia dla uczestników do 18 lat
5.Formularz zgłoszenia dla dorosłych
6.Opisy gatunków zwierząt dla uczniów klas 0-4

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..