Baza turystyczna

Typ obiektu: Gospodarstwo Agroturystyczne

Nazwa: Spokojne Ranczo

Adres: Smołdzński Las 32sawicki

Telefon: 0 59 8464360 

Fax: brak

E-mail: brak

www: brakopis :

Pragnących spędzić urlop, wakacje czy dni wolne od pracy z dala od zgiełku w ciszy i spokoju zapraszam do odwiedzenia mojego gospodarstwa agroturystycznego "Spokojne Ranczo".
Obiekt jest usytuowany w obszarze niezabudowanym, niedaleko od lasu w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego.
Do dyspozycji Gości jest pięć pokoi, których przytulny nastrój podkreślają kominki oraz użyte do dekoracji drewno. Aby zapewnić odpoczywającym maksimum prywatności, pokoje posiadają osobne wejścia (jakby osobne mieszkania jedno lub dwu pokojowe). Ponadto pokoje są wyposażone w łazienki z natryskami, aneksy kuchenne z podstawowym wyposażeniem oraz TV. W otoczeniu gospodarstwa wśród zieleni jest dużo miejsca do wypoczynku i grillowania. Dla dzieci są zwierzątka: kucyki, króliki itp. W gospodarstwie często odbywa się wiedzenie ryb. Na naszym terenie można wypoczywać również w przyczepie kempingowej lub w namiocie. Kemping jest wyposażony w przyłącza elektryczne i sanitariaty.
Zapraszamy przez cały rok, łącznie ze świętami. Zimą pokoje są ogrzewane. Okolica oferuje dużo możliwości do aktywnego wypoczynku. Do największych atrakcji należy Słowiński Park Narodowy.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..