Baza turystyczna

Typ obiektu Ośrodek Kolonijny    
 
Nazwa Ośrodek Kolonijno-wczasowy
 
Adres 76-214 Smołdzino, Smołdziński Las 4
 
Telefon 0 59 846438
 
Fax 0 59 846438
 
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
 
www www.daja.pl


opis :

Ośrodek złożony jest z dwóch kompleksów budynków hotelowych ze 150 miejscami noclegowymi, salami telewizyjnymi i dyskotekowymi, siłownią i innymi pomieszczeniami rekreacyjnymi.
Na częściowo zalesionym terenie Ośrodka o powierzchni 3 ha znajdują się boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i kometki oraz dobrze wyposażone place zabaw dla dzieci, szałasy i miejsca do grillowania.
Istnieje możliwość korzystania ze stołówki lub przygotowywania własnych posiłków w oddanej do dyspozycji gości kuchni i jadalni.
Ośrodek posiada wypożyczalnie rowerów - 120 rowerów turystycznych i górskich - oraz własny autokar z barkiem, WC i TV.

OFERTA PROGRAMOWA OŚRODKA OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI 

  • Wycieczki piesze o charakterze edukacyjno-rekreacyjnym (teren Słowińskiego Parku Narodowego, wydmy ruchome, latarnia morska w Czołpinie) połączone ze specjalistycznymi prelekcjami
  • Wycieczki piesze do Skansenu Wsi Słowińskiej w Klukach, do Muzeum Parku Słowińskiego w Smołdzinie i na Święta górę Słowian Rowokół (115 m n.p.m.)
  • Wycieczki rowerowe szlakami w okolicach jezior Gardno, Łebsko, Dołgie Wielkie i Małe
  • Wycieczki autokarowe poł?czone ze zwiedzaniem Słupska, Ustki, Łeby, Helu i Trójmiasta
  • Wycieczki konne (indywidualnie lub w zaprzęgu) po terenie Słowińskiego Parku Narodowego (we współpracy z okolicznymi gospodarstwami agroturystycznymi)
  • Rajdy piesze / rowerowe przez tereny parku i ruchome wydmy z możliwoci? wykorzystania naszej bazy noclegowej w Łebie
  • Zajęcia sportowe i rekreacyjne na terenie Ośrodka

Czas i program pobytu grup szkolnych są ustalane przez szkoły w zależności od potrzeb i wieku uczestników. W czasie pobytu mogą być realizowane wybrane elementy programów nauczania (po uzgodnieniu z nauczycielami uczącymi) w zakresie przyrody, biologii i geografii na terenie rezerwatów specjalnych i innych unikatowych miejsc w Słowińskim Parku Narodowym.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..