Ostoja Słowińska – przyrodniczą perłą Europy

tytulOd wielu lat pod koniec maja obchodzony jest Dzień Europejskich Parków Narodowych. Świętowany jest on w różny sposób. Słowiński Park Narodowy z tej okazji szeroko otwiera swoje bramy dla wszystkich grup młodzieży i dzieci, które pojawią się w Parku 1 czerwca 2015 roku.

W tym dniu wystarczy wziąć udział w nieodpłatnych zajęciach pod nazwą „Ostoja Słowińska – przyrodniczą perłą Europy” prowadzonych przez pracowników Działu Edukacji w Muzeum Przyrodniczym SPN w Smołdzinie lub jego filii w Rąbce. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest rejestracja grupy i wykupienie biletów wstępu o wartości 0,50 zł od osoby. Uczestnicy programu otrzymają potwierdzenie udziału w postaci zezwolenia Dyrektora Parku do nieodpłatnego wstępu na teren Słowińskiego Parku Narodowego w Dniu Dziecka.

Na uczestników zabawy czekamy w Muzeum w Smołdzinie oraz w Rąbce w godzinach 10.00 - 13.00.

 

Od osób dorosłych – opiekunów grup edukacyjnych, zgodnie z zarządzeniem dyrektora SPN za wstęp do Parku pobierana jest opłata 3,00 zł.

 

Zapraszamy!!

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..