Konkurs na przygotowanie QUESTU

tnfotoKonkurs na przygotowanie QUESTU (podobnego do dawnych „podchodów”) adresowany jest do mieszkańców gmin Ustka, Smołdzino, Główczyce, Wicko i miasta Łeba. Przedmiotem konkursu jest wykonanie Questu w postaci folderu, który ma być prezentacją dotychczas nie odkrytych walorów kulturowych, historycznych i przyrodniczych, czyli tym, czym chcemy się pochwalić, zwrócić uwagę na daną miejscowość i jej najbliższe sąsiedztwo, odkryć ją na nowo.

Prezentacja ta ma być wskazówką, która tak jak w dawnych „podchodach”, służy zaliczeniu kolejnych zadań przez turystów lub mieszkańców, pokazując im np. legendy związane z miejscowością, infrastrukturę, wyjątkowe położenie, historię bliższą i dalszą, rzadkie okazy roślin lub zwierząt itp. Quest ma być niezapomnianą przygodą i zabawą dla turystów, którzy mogą dzięki niemu aktywnie spędzać czas, a dla mieszkańców ma być powodem do dumy i poczucia, iż wskutek grupowej pracy nad nim, miejscowość i okolica jako Mała Ojczyzna, jest wyjątkowa. Quest jako nietypowa forma turystyki ma aktywizować mieszkańców, wyrobić w nich poczucie tożsamości z miejscem znanym, ale nie odkrytym. Pozwoli to na promowanie miejscowości, gminy, regionu i rozwój lokalnej społeczności.

 

Termin przekazania Questu do Parku - do dnia 31 lipca 2015 roku.

Wszelkie informacje dotyczące przygotowania Questu, a także dotyczące nagrody znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Plakat


 


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..