,,Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny’’

tytulBieszczadzki Park Narodowy zaprasza do udziału w organizowanym konkursie fotograficznym „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny”.

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i adresowany jest do wszystkich fotografujących, w trzech kategoriach wiekowych: 13-15 lat, 16-19 lat oraz od 20 roku życia wzwyż . Jego celem jest zainteresowanie młodych ludzi poznaniem przyrody Bieszczadzkiego Parku Narodowego
i otuliny, uwrażliwienie na jej piękno, zagrożenia i konieczność ochrony oraz upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.

Konkurs jest objęty Patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej oraz Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska Głównego Konserwatora Przyrody. Patronat artystyczny objął Związek Polskich Fotografów Przyrody, natomiast patronatem medialnym objęła Telewizja Polska S.A. Oddział w Rzeszowie i Gazeta Bieszczadzka.

Głównymi fundatorami nagród i wystawy pokonkursowej jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz Bieszczadzki Park Narodowy.

Plakat konkursu w załączeniu.

 

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Bieszczadzkiego Parku Narodowego : http://www.bdpn.pl


 


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..