Przedstawienie edukacyjne „Ala w Alulandii”

Fundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL, we współpracy z Teatrem Lalek „Zaczarowany Świat” z Torunia, wyprodukowała drugi spektakl edukacyjny pt. „Ala w Alulandii”. Przedstawienie opowiada o przygodach Ali oraz sympatycznej Pusi – puszce po napoju. Dzieciom ze szkoły ktoś ukradł wszystkie puszki, które zbierały aby sfinansować wyjazd na wycieczkę.

Przedstawienie ma charakter edukacyjny i interaktywny. W dowcipny sposób przekazuje dzieciom wiedzę na temat roli recyklingu we współczesnym świecie.

Jako nagroda dla najaktywniejszych uczestników akcji recyklingowych, przedstawienie będzie pokazane w ponad 26 miejscach w całej Polsce.

4 grudnia 2014r. przy współpracy ze Słowińskim Parkiem Narodowym spektakl „Ala w Alulandii” odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smołdzinie (godz. 9:00) oraz w Szkole Podstawowej w Szczenurzy (godz. 12:00).

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..