Wystawa pokonkursowa na Fotografa Roku 2014 Okręgu Pomorsko – Kujawskiego ZPFP pt.: „Zatrzymać chwilę”

Wszystkich odwiedzających w maju Słowiński Park Narodowy, zapraszamy do Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie, gdzie prezentowana jest wystawa pokonkursowa na Fotografa Roku 2014 Okręgu Pomorsko – Kujawskiego ZPFP pt.: „Zatrzymać chwilę".

ZWIĄZEK POLSKICH FOTOGRAFÓW PRZYRODY

ZPFP rozpoczął działalność w roku 1995. Celem stowarzyszenia jest upowszechnianie dorobku rodzimej fotografii przyrodniczej, ukazywanie piękna i bogactwa polskiej przyrody, a przez tą działalność uczestniczenie w jej ochronie.

Członkiem Związku może zostać każdy miłośnik fotografii i przyrody, bez względu na wiek i wykonywany zawód. Do ZPFP należą profesjonaliści i amatorzy, którzy na naszych spotkaniach mają możliwość prezentacji swoich prac, dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

W ramach działalności związkowej organizujemy konkursy, wystawy, plenery, festiwale przyrodnicze oraz prelekcje znanych fotografów, podróżników i przyrodników. Członkowie uczestniczą w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Ich prace można znaleźć w podręcznikach, kalendarzach, czasopismach, albumach oraz folderach.

ZPFP prowadzi działalność jako dobrowolne, samorządowe stowarzyszenie twórcze w oparciu o własny statut i zasady sformułowane w Kodeksie Etycznym Fotografii Przyrodniczej z naczelną zasadą poszanowania przyrody.

Na tej wystawie możecie Państwo zobaczyć zdjęcia, które zwyciężyły w konkursie Okręgu – Pomorsko – Kujawskiego ZPFP na Fotografa Roku 2014.


 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..