Z wizytą w Narwiańskim Parku Narodowym

Z wizytą w Narwiańskim Parku NarodowymSłowiński Park Narodowy miał zaszczyt gościć 25 sierpnia 2013 r. w Narwiańskim Parku Narodowym. Akurat mieliśmy to szczęście znaleźć się na XIV Biesiadzie Miodowej w Kurowie organizowanej przez Narwiański Park Narodowy, Narwiańskie Towarzystwo Ochrony Środowiska, Starostę Powiatu w Wysokiem Mazowieckim oraz Wójta Gminy Kobylin Borzymy.
Podlascy pszczelarze po raz kolejny zaprezentowali najlepsze miody pochodzące z najczystszego obszaru Zielonych Płuc Polski. Ponadto mogliśmy skosztować narwiańskie ogórki, kapustę, wędliny, sery, pieczywo i wiele, wiele innych lokalnych przysmaków.
Byliśmy pod wielkim wrażeniem doskonałej organizacji tak ogromnego przedsięwzięcia, wspaniałej atmosfery, jak i smaku wybornych regionalnych produktów. Pragniemy serdecznie podziękować Szanownej Dyrekcji i pracownikom Narwiańskiego Parku Narodowego za wspaniałą gościnę i przemiłą atmosferę.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..