„Wspieramy wspólnie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na rzecz której  Słowiński Park Narodowy przekazał kolekcjonerskie porcelanowe filiżanki jubileuszowe, albumy ze zdjęciami i opisami przyrody Słowińskiego Parku Narodowego „Inspiracje”, medale jubileuszowe z okazji 40-lecia Słowińskiego Parku Narodowego oraz kalendarze na rok 2014. Materiały Słowińskiego Parku Narodowego przekazano do sztabu w Słupsku oraz sztabu w Smołdzinie. Przekazane przedmioty do sztabu w Słupsku (w tym filiżanki jubileuszowe, albumy, medale ) zostaną wystawione na aukcji internetowej na stronie www.aukcje.wosp.org.pl/karta/MCK_WOSP klikając na żółtą zakładkę „Sprzedaję”:

(  http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=20926468&page=1 )

Licytacja przedmiotów w Smołdzinie odbędzie się w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Smołdzinie na  ul. Bohaterów Warszawy 48, dnia 12.01.20114 r. w godzinach 16.00-19.00.

Zachęcamy Państwa do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Wspieramy wspólnie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”

Filiżanki porcelanowe wykonano w 2012 r. z okazji 45 - lecia Słowińskiego Parku Narodowego (z kolekcji Victoria firmy Lubiana). Seria limitowana, wydana w ilości 45 szt., każda z filiżanek jest niepowtarzalna, ponieważ posiada inny numer z serii nadany kolejno od 1 do 45.  Nakład zawiera 5 serii po 9 filiżanek  z nadrukiem elementów przyrody 9 różnych obwodów ochronnych (lądowych: Smołdzino, Rowy, Smołdziński Las, Kluki, Żarnowska, Rąbka oraz wodnych: Bałtyk, Łebsko, Gardno) znajdujących się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Kubek posiada ponadto nadruk logo SPN, a talerzyk datę rocznicową. Zarówno spód kubka jak i  talerzyka są sygnowane podpisem  dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego, oznaczone pieczątką firmową oraz kolejnym  numerem (przekazane filiżanki na rzecz WOŚP posiadają numery: 13, 32, 36, 11, 8, 21, 33, 37). Każda z filiżanek posiada swoją historię, która jest opisana i umieszczona w opakowaniu.

Album Słowińskiego Parku Narodowego „Inspiracje” 

Album został wydany w 2011 roku,  zawiera zdjęcia krajobrazów Słowińskiego Parku Narodowego, a także zdjęcia flory i fauny Parku, wykonanych przez znanych fotografików polskich. Album zawiera opisy przyrodnicze w wersji polskiej oraz angielskiej.  Seria limitowana wydany w ilości 1000 szt.

Medal z okazji 40 - lecia Słowińskiego Parku Narodowego w etui.

Medal wydano w 2007 roku z okazji 40 rocznicy utworzenia Parku. Medale otrzymały zasłużone osoby w ochronie przyrody Słowińskiego Parku Narodowego. Mają wartość symboliczną i pamiątkową. 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..