W krainie mgieł

 

W czerwcu zapraszamy Wszystkich odwiedzających Słowiński Park Narodowy do Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie, w którym prezentowana jest wystawa fotografii Pana Leszka Paradowskiego.
Leszek Paradowski - Pasjonat fotografii, głównie pejzażu i przyrody; Pasjonat przyrody. Podziwiając świat, stara się poprzez fotografię utrwalać obrazy, jakie tworzy natura i człowiek. Większość prac pochodzi z Jego rodzinnych stron, czyli z Pojezierza Drawskiego. Uwielbia wędrówki po lasach, z wielką radością i nadzieją wita kolejne pory roku. Jest lokalnym patriotą, a wielkie obrazy Jego małej Ojczyzny są doceniane na całym świecie.
Jest członkiem Fotoklubu RP, członkiem zarządu Fotoferia Club, członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz członkiem Photographic Society of America. Jest również laureatem kilkudziesięciu międzynarodowych konkursów fotograficznych w kilkunastu krajach na całym świecie. Jego fotografie były publikowane w wielu albumach, katalogach i kalendarzach.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..