Rezerwacja on-line wejść na ekspozycję z seansem 3D

tn250Informujemy, że w Słowińskim Parku Narodowym funkcjonuje internetowy system rezerwacji wejść na wystawę przyrodniczo-kulturową z seansem 3D w Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.
Rezerwacja internetowa przeznaczona jest wyłącznie dla grup zorganizowanych. Rezerwacji mogą Państwo dokonać na stronie Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie http://spnrezerwacje.toucan.systems/. Aby dokonać rezerwacji należy wybrać dzień, następnie godzinę zwiedzania oraz uzupełnić pola w formularzu. O zatwierdzeniu rezerwacji poinformujemy drogą mailową na podany przez Państwa adres e-mail.
Ekspozycję stałą zwiedza się w grupach turystycznych liczących od 10 do 50 osób lub grupach edukacyjnych liczących od 10 do 20 osób. W przypadku większych grup należy je podzielić i dokonać rezerwacji kolejnych terminów.
Godziny rezerwacji wskazują czas rozpoczęcia seansu 3D. Przed seansem, co najmniej 15 minut wcześniej, należy wnieść opłatę za wstęp do Muzeum, w przeciwnym wypadku rezerwacja zostanie anulowana.
Tylko potwierdzona rezerwacja jest gwarancją wejścia na Ekspozycję z seansem 3D!
Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie przystosowane jest dla osób z niepełnosprawnością ruchu, wzroku, słuchu. Osoby poruszające się na wózkach mogą korzystać z windy, osoby z niepełnosprawnością wzroku i słuchu z dedykowanej ścieżki zwiedzania. słuchu Wystawa stała została wyposażona w liczne multimedia z wyborem polskiej, angielskiej lub niemieckiej ścieżki językowej oraz w wersji rodzinnej dla dzieci. O potrzebie skorzystania z dedykowanej ścieżki zwiedzania dla osób z niepełnosprawnością lub wersji językowej filmu 3D oraz multimediów należy uprzedzić, kontaktując się z obsługą obiektu na adres e-mail wskazany w otrzymanym potwierdzeniu rezerwacji.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..