Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym „Bogactwo Słowińskich siedlisk przyrodniczych”

Słowiński Park Narodowy ogłasza konkurs plastyczny „Bogactwo Słowińskich siedlisk przyrodniczych”. Celem Konkursu jest zaprezentowanie bogactwa siedlisk przyrodniczych Ostoi Słowińskiej, w tym w szczególności siedlisk przyrodniczych obszaru objętego projektem „Ochrona wybranych siedlisk i gatunków priorytetowych Ostoi Słowińskiej PLH220023 i Pobrzeża Słowińskiego PLB220003 Etap I”. Wykaz przedmiotowych rzeczonych siedlisk stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu.

 

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i jest przewidziany dla osób w trzech przedziałach wiekowych,dla których określa się następujące formy prezentacji tematu:

 

I / 3-6 LAT / forma prezentacji tematu: PRACA PLASTYCZNA /

II / 7-14 LAT / forma prezentacji tematu: PLAKAT /

III / POWYŻEJ 14 LAT / forma prezentacji tematu: PLAKAT /

 

Prace konkursowe należy przesyłać pocztą tradycyjną do dnia 26 listopada 2018 r. z dopiskiem na kopercie „LIFE 13 NAT/PL/000018 - Konkurs” na adres:

Słowiński Park Narodowy ul. Bohaterów Warszawy 1A, 76-214 Smołdzino.

 

Regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są pod adresem: www.lifenatura.slowinskipn.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie DZIECI, MŁODZIEŻ i OSOBY DOROSŁE.

 

Konkurs realizowany jest w ramach projektu LIFE 13/NAT/PL/000018 pn. „Ochrona wybranych siedlisk i gatunków priorytetowych Ostoi Słowińskiej PLH220023 i Pobrzeża Słowińskiego PLB220003 Etap I”.

 

Załączniki:

1. Plakat

2.Wykaz słowińskich siedlisk przyrodniczych.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..