Noc Sów 2018

Noc Sów 2018

Jedyna taka noc w Polsce!

Słowiński Park Narodowy serdecznie zaprasza na ogólnopolską akcję „Noc Sów” dnia 23.03.2018 (piątek) w godzinach 17.30-20.30. Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Przyrodniczym SPN w Smołdzinie. Zachęcamy do udziału małych i dużych fanów sów oraz wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę o tych tajemniczych ptakach.

W programie spotkania przewidziane są quizy, zabawy oraz projekcja filmu. W czasie krótkich prelekcji poznamy ciekawostki o tych nocnych drapieżnikach i dowiemy się jak sowy zapisały się w kulturze. Ostatnim elementem eventu będą nasłuchy z wabieniem puszczyka na terenie parku wiejskiego w Smołdzinie. Miejmy nadzieję, że zaszczyci nas swoją obecnością ;).

Dodatkowe informacje o „Nocy Sów” można znaleźć na stronie internetowej http://nocsow.pl/.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać w formie elektronicznej do dnia 20.03.2018 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób. O uczestnictwie w zajęciach będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Ze względu na planowaną część terenową, bardzo prosimy o zabranie ze sobą ciepłych ubrań, wygodnego obuwia oraz latarek. W przypadku, gdy aura nie dopisze, wyjście w teren nie odbędzie się.


Do pobrania: formualrz zgłoszenia


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..