Zaproszenie do udziału w akcji „Ostoja Słowińska – przyrodniczą perłą Europy”

Zaproszenie do udziału w akcji „Ostoja Słowińska – przyrodniczą perłą Europy”Rocznica utworzenia najstarszego parku narodowego w Europie (w Szwecji) została przyjęta jako data obchodów Europejskiego Dnia Parków Narodowych. Z tej okazji pod koniec maja organizowane są w parkach narodowych różne uroczystości, akcje plenerowe i festyny. Naszą tradycją stały się spotkania edukacyjne organizowane w tym czasie również z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w obiektach muzealnych Słowińskiego Parku Narodowego. W związku z tym zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w specjalnym bloku edukacyjnym pn. „Ostoja Słowińska – przyrodniczą perłą Europy”.

1 czerwca 2017 roku wystarczy zarejestrować grupę w muzeum, wykupić bilet wstępu do obiektu o wartości 0,50 zł od osoby, a następnie wziąć udział w nieodpłatnych zajęciach prowadzonych przez pracowników Działu Edukacji w Muzeum Przyrodniczym SPN w Smołdzinie lub jego filii w Rąbce. Grupy, które wezmą udział w zajęciach otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w programie w postaci zezwolenia Dyrektora SPN upoważniającego uczniów realizujących ten program do nieodpłatnego wstępu do Słowińskiego Parku Narodowego w dniu 1 czerwca br.

Na uczestników zabawy czekamy w Muzeum w Smołdzinie oraz w Rąbce w godzinach 10.00 - 13.00.

 

Od osób dorosłych – opiekunów grup edukacyjnych, zgodnie z zarządzeniem dyrektora SPN za wstęp do Parku pobierana jest opłata 3,00 zł.

 

Zapraszamy!!

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..