Dzień Ziemi w SPN

tyt

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół z otuliny Słowińskiego Parku Narodowego do udziału w kolejnej, już XXII edycji konkursu organizowanego w ramach obchodów Dnia Ziemi przypadającego na dzień 22 kwietnia. W tym roku hasło przewodnie brzmi „W kierunku natury” i ma na celu zwrócenie uwagi na ochronę różnorodności biologicznej. Jest to temat szczególnie bliski i ważny dla Słowińskiego Parku Narodowego, zwłaszcza w kontekście, obchodzonego w tym roku, 50-lecia Parku. Tym bardziej liczymy na szerokie zainteresowanie wśród uczniów. Nagrody będą przyznawane w trzech kategoriach wiekowych – uczniowie oddziałów „0” i klas I-III szkoły podstawowej, uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie klas I-III gimnazjum.

W załączeniu znajdują się regulaminy udziału dla różnych kategorii wiekowych wraz z formularzem zgłoszenia do konkursu, który należy dołączyć do każdej pracy biorącej udział w konkursie. Prace nadesłane bez wymaganego formularza nie będą brały w nim udziału.

 

Załączniki

Regulamin - klasy 0-III
Regulamin - klasy IV-III
Regulamin - gimnazjum
Formularz zgłoszeniowy

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..