Na skraju lasu

Serdecznie zapraszamy na wystawę twórczości pani Barbary Pluta pt. „Na skaju lasu”. Wystawa przedstawia ssaki, które, jak wskazuje tytuł ekspozycji, można spotkać na skraju lasu. Zdjęcia ukazują przede wszystkim jelenie, ale również dziki, lisy czy daniele. Wystawa idealnie wpisuje się w rytm natury - obecnie na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, na skraju lasu, możemy zaobserwować zjawisko zwane rykowiskiem, czyli okres godowy jeleni. Zdjęcia prezentowane będą w Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie przez cały wrzesień.

Poniżej przedstawiamy informację o Autorce zdjęć:

BARBARA PLUTA

Urodzona w 1977 r.

Zamieszkała w Łodzi

Zawód: Księgowa

Od 2005r. członkini ZPFP Okręg Łódzki

Wystawy:

kilkanaście zbiorowych oraz dwie indywidualne

Współautorka wydanego przez Ł.T.F. w maju 2012 r. albumu przyrodniczego pt. "SKRAJEM DRÓG"

zainteresowania: fotografia przyrodnicza

główna tematyka: ssaki i ptaki

Fotografowanie przyrody jest wspaniałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, szkoda tylko, że mam go tak mało. Daje mi wiele satysfakcji, ale uczy też cierpliwości i pokory.

Zdobywanie wiedzy o poszczególnych gatunkach zwierząt przychodzi bardzo naturalnie, ponieważ oparte jest na własnej obserwacji, choć poprzedzonej oczywiście lekturą różnych publikacji. Dodatkowo każde zdjęcie jest dla mnie nie tylko obrazem, ale również wspomnieniem miejsca, okoliczności i ludzi…

Ze swej strony życzę wszystkim fotografowanym zwierzętom, by za obiektywem stały wyłącznie osoby rozsądne i etyczne.

Zapraszam na stronę internetową:

www.barbarapluta.pl

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..