Przyroda w obiektywach braci Jeleńskich

Serdecznie zapraszamy na wystawę twórczości panów Sławomira i Jarosława Jeleńskich pt. „Przyroda w obiektywach braci Jeleńskich”. Wystawa ukazuje ulotne piękno Słowińskiego Parku Narodowego. Zdjęcia prezentowane będzą w Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie przez cały lipiec.

Poniżej przedstawiamy informację o Autorach zdjęć:

Jarosław Jan Jeleński (54 l.), mieszkam w Bydgoszczy, jestem Członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody od 1995 roku, fotografuję od ponad 40 lat. Dokumentuję okazy rodzimej fauny i flory. Moje ulubione tereny fotograficznych łowów to Bory Tucholskie, Puszcza Białowieska, Podlasie i Dolina Dolnej Wisły oraz leżące blisko miasta łąki, lasy, pola i wody. Popularyzuję wiedzę o fotografii przyrodniczej na indywidualnych plenerach oraz prowadzę zajęcia warsztatowe z fotografii o tematyce przyrodniczej i krajobrazowej. Aktualnie powracam do fotografii czarno - białej.

 

Sławomir Piotr Jeleński (51 l.), mieszkam w Toruniu, jestem miłośnikiem fotografii i przyrody. Fotografia przyrody jest dla mnie sposobem na spędzanie wolnego czasu i wypoczynku. W fotografii najważniejsze dla mnie jest uchwycenie przemijających chwil, które są jedyne w swoim rodzaju.

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..