Przyroda w obiektywie

Serdecznie zapraszamy na wystawę twórczości pana Jakuba Gackowskiego pt „Przyroda w obiektywie”. Pośród zdjęć o tematyce ogólno - przyrodniczej znadują się również te ukazujące piękno Słowińskiego Parku Narodowego. Wystawa prezentowana będzie w Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie przez cały czerwiec.

Poniżej przedstawiamy informację o Autorze zdjęć:

Jakub Gackowski - mieszka w Świekatowie (powiat świecki) na skaju Borów Tucholskich, członek Okręgu Kujawsko-Pomorskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody, autor wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz wydawnictw promujących gminę Świekatowo i województwo Kujawsko -Pomorskie, m. in. albumu "Gmina Świekatowo w obiektywie" , współpracuje także z prasą regionalną. Tematem jego zdjęć jest przede wszystkim przyroda, ale fotografuje także stare cmentarze, kapliczki przydrożne i obrzędy religijne, dokumentuje również wydarzenia społeczno - kulturalne swojej gminy.

Strona: www.jakubgackowski.pl

facebook: https://www.facebook.com/jakub.gackowski.737

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , tel. 601 615163

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..