Gra Terenowa „Tajemnice SPN”

W dniu 14 października 2015 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej na terenie Słowińskiego Parku Narodowego odbyła się Gra Terenowa „Tajemnice SPN”. W zabawie brali udział nauczyciele oraz uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego ze Smołdzina. Gra została zorganizowana przez Centrum Integracji Społecznej w Smołdzińskim Lesie, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Smołdzinie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Smołdzinie oraz Słowiński Park Narodowy.

Trasa gry przebiegała przez ścieżkę przyrodniczą „Światło Latarni”. Na ścieżce czekali na uczestników Agenci z zadaniami do wykonania. Wszystkim dopisywał dobry humor, a uczestnicy z zaangażowaniem rozwiązywali zagadki, które na nich czekały. Rywalizacja między drużynami była zacięta, gdyż o tym kto wygra decydował czas pokonania trasy oraz liczba zdobytych kart od Agentów.

Po zakończeniu gry na uczestników czekało ognisko w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Smołdzinie, po którym nastąpiło oficjalne rozdanie nagród.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zabawy.


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..