W obiektywie – Ptaki Ostoi Słowińskiej i Pobrzeża Słowińskiego

tytulSłowiński Park Narodowy serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. W OBiEKTYWiE – PTAKi OSTOi SŁOWiŃSKiEJ i POBRZEŻA SŁOWiŃSKiEGO. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i jest przewidziany dla osób w trzech kategoriach wiekowych:

I – dzieci ze szkół podstawowych;

II – młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych;

III – osoby dorosłe (powyżej 19 lat).

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe mianowicie lornetki, namioty, plecaki, śpiwory renomowanych marek. Na prace konkursowe (fotografie, aktywności) czekamy do 31 października 2015 r. Efektem końcowym konkursu będzie wystawa fotograficzna prezentująca PTAKi OSTOi SŁOWiŃSKiEJ i POBRZEŻA SŁOWiŃSKiEGO.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie dostępne są na stronie: http://lifenatura.slowinskipn.pl/index.php/pl/promocja-i-edukacja/konkursy

Konkurs realizowany jest w ramach projektu nr LIFE13 NAT/PL/000018 pn. „Ochrona wybranych siedlisk i gatunków priorytetowych Ostoi Słowińskiej PLH220023 i Pobrzeża Słowińskiego PLB220003 Etap I”.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..