Zaproszenie do udziału w konkursach ogłoszonych przez Ministerstwo Środowiska

tytul

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Ministerstwo Środowiska:

  1. II edycja konkursu ECO DESIGN

Produkty Eco Design należy zgłaszać do 18 września 2015 r. Rozwiązania finalistów zostaną zaprezentowane w Poznaniu, w dniach 27-30 października 2015 r., podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM.
Więcej informacji:
http://www.mos.gov.pl/artykul/7_archiwum/24997_ekologiczne_projektowanie_ii_edycja_konkursu.html

  1. Konkurs EKOBAJA

„Ekobaja” to ogólnopolski konkurs ekologiczno-literacki skierowany do nauczycieli przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych, a także do wszystkich lubiących pisać, pełnoletnich pisarzy-amatorów, np. rodziców czy studentów.

Więcej informacji:

http://ekobaja.eu

  1. II Edycja konkursu „Zielone miasta – w stronę przyszłości!” skierowanego do gmin

Celem konkursu jest upowszechnianie nowoczesnej i przyjaznej środowisku polityki miejskiej, a także promowanie działań zmierzających do zrównoważonego rozwoju miast. Mogą wziąć w nim udział miasta na prawach powiatu i gminy miejskie, których przedsięwzięcia lub inwestycje rozpoczęły się nie wcześniej niż w 2006 r., a zakończyły co najmniej 1 miesiąc przed złożeniem wniosku konkursowego.

Więcej informacji:

http://zielonemiasta.eu

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..