kampania edukacyjna ,,TworzyMY atmosferę’’

Szanowni Państwo,

 

Ministerstwo Środowiska zapoczątkowało kampanię edukacyjną „TworzyMY atmosferę”. Realizuje ją we współpracy Ministerstwem Zdrowia.

 

W kampanii zwraca się uwagę na to, że wszyscy tworzymy atmosferę. Każdy z nas odpowiada za powietrze, którym oddychamy. To znaczy, że każdy z nas może je zarówno psuć, jak i naprawiać. W kampanii skupiamy się na pozytywach:

- pokazujemy proste i dostępne sposoby dbania o powietrze,

- wskazujemy źródła finansowania dla domowych i ekologicznych inwestycji (np. wymiany pieca).

 

Ponieważ złe powietrze to złe zdrowie, zwracamy też uwagę na zdrowotne skutki zanieczyszczeń powietrza.

 

Będziemy bardzo wdzięczni za każde udostępnienie i polubienie notek i postów, które dziś zaczęły pojawiać się na naszej stronie i profilach społecznościowych (tw ministerstwa, tw ministra Grabowskiego, tw ministra Korolca i fejsbuk).

 

 

 

Więcej informacji o kampanii (w tym spoty tv) znajdziecie Państwo na stronie www.tworzymyatmosfere.pl. Tłem dla kampanii jest przyjęty dziś przez Ministra Środowiska Krajowy Program Ochrony Powietrza (https://www.mos.gov.pl/artykul/7_aktualnosci/25096_krajowy_program_ochrony_powietrza_ogloszony.html

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..