8 czerwca. Światowy Dzień Oceanów z MSC Polska.

Zapraszamy Państwa do włączenia się w obchody Światowego Dnia Oceanów. Prosimy o zamieszczenie 8 czerwca (poniedziałek) na swoim profilu na FB i/lub na blogu/stronie internetowej GRAFIKI informującej o akcji i zachęcającej do działania wraz z krótką informacją.

  1. Zestaw grafik wysyłam w załączeniu – proszę o wybranie takiej, która najbardziej Państwu odpowiada.
  2. Prosimy o dodanie #WorldOceansDay #MSCPolska
  3. Prosimy o dodanie krótkiego tekstu wyjaśniającego. Przykłady znajdują się poniżej.

 

  • Dziś Światowy Dzień Oceanów! Razem z <nazwa firmy/organizacji/instytucji> chroń morza i oceany, wybierając produkty rybne z niebieskim certyfikatem MSC na opakowaniu!

 

  • Blisko 90% ryb w morzach i oceanach jest wyczerpanych lub zagrożonych. Alarmująco niski stan dziko żyjących populacji ryb jest obecnie jednym z największych wyzwań ekologicznych na świecie. Chroń z nami morza i oceany. Wybieraj w sklepie ryby i owoce morza z certyfikatem zrównoważonego rybołówstwa MSC.

 

  • Wybierając ryby z niebieskim znakiem MSC masz gwarancję, że produkty pochodzą ze zrównoważonych połowów, które w mniejszym stopniu wpływają na ekosystem, pozostawiają więcej ryb w morzach i oceanach i sprzyjają innym zwierzętom morskim.

 

  • Chroń z nami morza i oceany - wybieraj ryby z certyfikatem zrównoważonego rybołówstwa MSC.

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..