Noc sów

 tytul

Słowiński Park Narodowy pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w akcji „Noc sów” w dniu 10 kwietnia 2015 roku.

Początek przewidziany jest na godz. 18:00 w sali edukacyjnej Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie. W trakcie prelekcji przedstawione zostaną informacje na temat sów, ich trybu życia, będzie można także obejrzeć wiele zdjęć oraz wysłuchać odgłosów. Po wprowadzeniu teoretycznym obędzie się wyjście w teren celem spotkania tych nocnych łowców w ich naturalnym środowisku.

Akcja pt. „Noc sów” prowadzona jest na terenie całego kraju, więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.ptakipolskie.pl/noc-sow

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie obecności do dnia 7 kwietnia br. w formie elektronicznej na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Przewidywana liczba osób mogących wziąć udział w wydarzeniu to maksymalnie 20 osób. O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą ciepłych ubrań, wygodnego obuwia oraz latarek.

W przypadku gdy aura nie dopisze wyjście w teren nie odbędzie się.

 

 

Serdecznie zapraszamy!Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..