Wyniki konkursu AluGóra

tytulSłowiński Park Narodowy ma zaszczyt ogłosić wyniki konkursu AluGóra, który był skierowany do uczniów objętych programem edukacyjnym Parku i polegał na zebraniu jak największej ilości aluminiowych puszek po napojach. W konkursie wzięły udział 3 placówki oświatowe: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie, Zespół Szkół w Redkowicach oraz Szkoła Podstawowa w Szczenurzy.

Uczniowie zebrali łącznie 21111 puszek po napojach – ok. 350kg! Bezkonkurencyjni okazali się dwaj uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczenurzy, przynosząc 16850 aluminiowych opakowań. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży puszek przeszły na rzecz Szkół i zostaną przeznaczone na dowolny cel.

Uczniowie, którzy w swoich szkołach zebrali największą ilość puszek, otrzymają cenne nagrody ufundowane przez SPN. Pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie zostaną przekazane drobne upominki sfinansowane przez Fundację RECAL.

Laureatom gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za zainteresowanie konkursem i zapraszamy do udziału w następnych kampaniach ekologicznych.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..